הסרט שירקיד לכם את הקיץ

אלזה, מואנה פנו מקום: מאז "הקול בראש" לא היה סרט אנימציה שקיבל ציון חמישיה כוכבים

מדובר בלהיט אנימציה עם כל המרכיבים שהופכים סרט לבלתי נשכח. המפיקים של "מחוברים לחיים", הזמרות סיה וקארי ריי ג'פסן ובית האנימציה המצליח בעולם חברו יחד להפקת הסרט שיצא השבוע לבתי הקולנוע ברחבי הארץ. אתר וואלה כבר הגדיר אותו כ"יצירת מופת. סרט האנימציה היפה והמרגש של הקיץ" ונתן לו חמישה כוכבים!

סיפורה של פליסי, צעירה יתומה ושובבה שבורחת מבית היתומים לעבר עיר החלומות הגדולה, פריז, כדי להגשים חלום שבוער בה מבפנים.  לרקוד!  יחד עם חברה הטוב ויקטור, שחולם להיות ממציא גדול, היא מסתננת לבית האופרה המפורסם של פריז ושם מתחזה לתלמידה. היא פוגשת מנקה, רקדנית עבר במקום שהופכת למנטורית עבורה ויחד הן יוצאות לעשות את הבלתי אפשרי.

כמו הגיבור ב"הסיפור שאינו נגמר", "קרטה קיד"  או הגיבורה ב"מואנה" זהו סיפור קלאסי של אנדרדוגית שמאמינה בעצמה ויוצאת למסע בעקבות הלב שלה. היא נעזרת בדמות בוגרת שמאמנת אותה ומוציאה ממנה את מה שמקרב אותה לייעוד שלה.

עבור הגיבורה שלנו – הייעוד שלה זה לרקוד.

האם זה סרט בנות?

אמנם הגיבורה היא בת שובבה ואדמונית שיער והסרט מדבר על ריקוד. אבל ריקוד הוא מזמן טריטוריה שווה לשני המינים. לפליסי מצטרף חבר שגדל איתה בבית היתומים והוא גיבור הסרט לא פחות ממנה.

הסרט משופע בלהיטי מוזיקה כאשר ברגע השיא של הסרט בוודאי תזהו את הלהיט החדש של סיה שנכתב במיוחד לסרט ובאנימציה שמו דגש חזק על שחזור מדויק של פריז על כל סמליה כך שמצפה לכם אנימציה מרהיבת עין ומפעימה. קחו את הילדים, ואל תוותרו בעצמכם על צפיה באחד מסרטי האנימציה הקסומים של קיץ 2017.

מתי בפעם האחרונה ראיתם סרט אנימציה שגורם לכם  לצחוק, לבכות, ומעל הכל לרצות לצאת בריקוד מבתי הקולנוע? אחרי גנוב על העולם  שבוודאי כולכם תרוצו לראות, זה סרט הקולנוע שיכבוש לכם את הלב וירקיד לכם את הקיץ.

ומה לגבי המסר?

האמינו בעצמכם ואל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת!

1
atomic-blonde2
גלובוס מקס

הוספת תגובה