comics

סרטי קומיקס 2016: חלק א'

למקרה ולא ידעתם, גיבורי על הם סיפור די רציני בהוליווד. סרטי הקומיקס מכניסים כסף גדול לחברות ההפקה ושנת 2016 לא תהיה שונה במגמה הזו. אפילו להפך, השנה צפויים לצאת לא פחות מ- 7 סרטי קומיקס. על מנת לעשות סדר בבגדי הטייטס הצמודים, הכנו לכם רשימה:

דדפול Deadpool

תאריך יציאה: 11.2

הסרט דדפול, מבוסס על דמות האנטי גיבור הכי לא צפוי של מארוול. הסרט מספר כיצד ווייד וילסון (ריאן ריינולדס) הפך מלוחם הכוחות המיוחדים לרוצח שכיר, לאחר שעבר ניסוי שהעניק לו יכולות ריפוי מואצות. הוא אימץ את הדמות של דדפול, חמוש ביכולותיו החדשות ובחוש הומור שחור ומעוות, יוצא למצוא את האדם שכמעט הרס את חייו.

במאי: טים מילר | בהשתתפות: ריאן ריינולדס, אד סקריין, מורנה בקרין

בהתחשב בכך שהסרט יצא בעקבות דרישה של מעריצים, ישנה התרגשות מאוד גדולה סביבו. יש לתת קרדיט לראיין ריינולדס אשר מימן מכיסו סצנת ניסיון על מנת להוכיח למנהלים כי יש ביקוש לסרט. הסצנה הייתה כל כך פופולארית שהוחלט לצאת עם הסרט, והסצנה אף שולבה בתוך הסרט.

באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק Batman v Superman: Dawn of Justice

תאריך יציאה: 24.3

מונע מחשש גדול כי על פעולותיו של סופרמן יש לבצע בקרה, באטמן מחליט comicsהתמודד מול ה"איש מפלדה". כששני הגיבורים הגדולים עסוקים, לקס לות'ור משחרר איום חדש לעולם. הגיבורים נאלצים להתפנות מעיסוקיהם ויחד עם וונדר וומן (הלא היא גל גדות) מנסים לעצור את האיום מלהשמיד את מטרופוליס

במאי: זאק סניידר | בהשתתפות: בן אפלק, הנרי קאוויל, איימי אדמס, ג'סי אייזנברג, גל גדות

הסרט לא רק מעמת בין שני הגיבורים הגדולים של עולם הקומיקס, אלא גם אמור לפתוח סדרה חדשה של סרטים של ליגת הצדק. בנוסף, לסרטים נפרדים לכל גיבור (וונדר וומן יצא בקיץ הבא)

קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים Captain America: Civil War

תאריך יציאה: 28.4

בסרט החדש בסדרה, סטיב רוג'רס מוביל את הקבוצה החדשה של הנוקמים בהמשך מאמציהם להגן על האנושות. לאחר תקרית נוספת בה היו מעורבים הנוקמים וגרמה לנזקים הרסניים, מופעל לחץ פוליטי ליצור מערכת מיוחדת, בראשותו של גוף שלטוני, כדי לפקח ולכוון את הצוות. המצב החדש שובר את הנוקמים, וכתוצאה מכך נוצרים שני מחנות – אחד בראשות סטיב רוג'רס אשר רוצה לשמור על הנוקמים חופשיים להגן על האנושות ללא פיקוח ממשלתי, והשני בעקבותיו של טוני סטארק שבאופן מפתיע תומך בפיקוח ממשלתי. תתכוננו לבחור צד ולהצטרף לפעולה ללא הפסקה בשתי חזיתות

במאי: אנתוני רוסו, ג'ו רוסו | בהשתתפות: כריס אוונס, רוברט דאוני ג'וניור, סקרלט ג'והנסון, סבסטיאן סטן, אנתוני מקי אמילי ואנקאמפ, דון צ'ידל, ג'רמי רנר, צ'אדוויק בוסמן, פול בטאני, אליזבת' אולסן, פול ראד, פרנק גרילו, וויליאם הארט ודניאל ברוהל

הסרט עתיר השחקנים יוצר התרגשות רבה בקרב מעריצי הז'אנר. מלבד הדמויות המוכרות מסרטי הנוקמים יופיעו גם דמויות חדשות, וכן הופעות אורח מסרטים אחרים (אנט מן לדוגמא)

אקס מן: אפוקליפסה X-MEN: APOCALYPSE

תאריך יציאה: 19.5

אפוקליפס, המוטנט הראשון והחזק ביותר ביקום של אקסמן מבית מארוול, צבר את כוחותיהם של מוטנטים רבים אחרים והפך לאלמותי ובלתי מנוצח. הוא מתעורר אחרי אלפי שנים ומגייס צוות של מוטנטים חזקים וביניהם מגנטו המיואש (מייקל פסבנדר) כדי לטהר את האנושות וליצור סדר עולמי חדש שעליו הוא יוכל לשלוט. כשגורל העולם תלוי על בלימה, רייבן (ג'ניפר לורנס), בעזרתו של פרופסור X (ג'יימס מאקבוי) חייבים להוביל צוות של מוטנטים צעירים על מנת לעצור את הארכי-נבל הגדול מכולם ולהציל את האנושות מכיליון.

במאי: בראיין סינגר | בהשתתפות: ג'ניפר לורנס, ג'יימס מאקבוי, מייקל פסבנדר, אוסקר אייזיק ועוד

אחרי הלהיט הבינלאומי – אקסמן: העתיד שהיה, חוזר הבמאי בריאן סינגר עם אקסמן: אפוקליפסה. הסרט מעמת את חברי האקס מן הצעירים עם האויב הכי גדול שלהם ובכך מביא את סדרת הסרטים החדשים של בראיין סינגר לשיאו

המשך יבוא…

oscars
seret
גלובוס מקס

הוספת תגובה